Біблійний сад освячено
Закладення кілька тижнів тому керівниками області і району  у селі  Маріямпіль Біблійного саду було першим кроком до великого дійства, яке відбулося у Великий Четвер. До Маріямполя, щоб освятити паростки Біблійного саду, прибули численні гості, серед яких керівники району, правлячий єпископ Івано-Франківської єпархії Української Греко-Католицької Церкви Владика Володимир Війтишин, священики Української Греко-Католицької, Української Православної Київського Патріархату та Римо-Католицької Церков, мешканці Маріямполя та навколишніх сіл, учнівська молодь.
     Та перш ніж на молоді саджанці мали впасти краплини свяченої води, гостями було посаджено ще десять деревець тису. Звертаючись до присутніх, Владика Володимир Війтишин наголосив на величній справі, здійсненій мешканцями села, котре носить ім’я Божої Матері, справі, яка є знаменням Божим напередодні світлого Христового Воскресіння.
     З вітальними словами і Божим благословенням зверталися до маріямпільчан священики трьох конфесій, яких об’єднало величне дійство цього святкового дня.
     З нагоди закладення саду та наступаючими Великодніми святами присутніх привітали голова районної державної адміністрації  Григорій Івасишин та голова районної ради  Петро Стрембіцький. Від імені громади сільський голова села Маріямпіль Ярослав Білан подякував професору Володимиру Боцюрку, який був ініціатором створення саду у селі і учням місцевої загальноосвітньої школи, які вже доглядають молоді саджанці.

 

http://galslovo.if.ua/index_old.php?st=1156

 Создан 02 мая 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником