Влада
Сільський голова - Шкаврітко Леся Іванівна.

Секретар - Басалига Галина Йосипівна.

Головний бугалтер - Хрептик Наталія Володимирівна.

Очолює Маріямпільську сільську раду Шкаврітко Леся Іванівна, яка була обрана вперше на посаду сільського голови 12 квітня 2006р. Вона зуміла організувати належну співпрацю сільської ради, виконавчого комітету по координації діяльності установ та організацій в селі. Рішенням виконавчого комітету сільської ради кожному члену виконкому сільської ради надані чітко визначені обов’язки. На території села Маріямпіль є Будинок культури, який славиться своїм колективом художньої самодіяльності далеко за межами району. «Діти Марії», керівник Зоряна Валіхновська активно взяли участь у Першому фестивалі Марійської духовної пісні, який проходив 27 серпня 2006р. в селі Маріямполі. Такі свята проводяться традиційно в селі.

Маріямпіль був першим містечком на Прикарпатті, у шпиталі якого надавалась стаціонарна медична допомога. Після Другої Світової війни в Маріямполі діяли поліклініка , пологовий будинок, туберкульозна лікарня. В 1961-1962 рр. Було добудовано ще один корпус, і, таким чином, дільнична лікарня розширилась до 70 ліжок. Вона мала терапевтичне і дитяче відділення. Першим лікарем, вихідцем із Маріямполя, була Теофім'я Чернецька. Вона користувалась великим авторитетом у населення. З 1954р. на посаді головного лікаря Степан Петришин. Завдяки його старанням у 1987р. побудовано нову поліклініку.

На жаль, сьогодні кількість ліжко-місць скоротилася до 20. зараз у Маріямпільській дільничній лікарні налічується 30 працівників. Серед них лікарем-терапевтом працює жителька Маріямполя Маріямполя Ольга Тарасевич, лікарем-стоматологом працює Євген Дівончук. А очолює цей колектив головний лікар В'ячеслав Хущ.


Создан 16 дек 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником