Відновлення селу колишньої назви
Пояснювальна записка
про відновлення селу Маринопіль Галицького району
Івано-Франківської області колишнього найменування

Івано-Франківська обласна рада порушила перед Верховною Радою України клопотання про відновлення селу Маринопіль Галицького району Івано-Франківської області колишнього найменування – село Маріямпіль.
Підтвердженням того, що даний населений пункт з давніх часів називався саме Маріямпіль, є результати дослідження, проведеного в Центральному державному архіві України у м. Львові. Так, за документами архіву й науково-довідковою літературою містечко (з 1939 року село) Маріампіль біля Галича було засноване між 1674 і 1696 роком. Нинішнє найменування село отримало в 1946 році.
В даний час в селі є 358 дворів громадян, проживає 1008 осіб. Тут розташовані товариство з обмеженою відповідальністю “Захід-льон”, Галицьке управління осушних систем і протипаводкових споруд, загальноосвітня школа, дитячий садок, дільнична лікарня, аптека, церква, чотири магазини.
Питання про відновлення селу Маринопіль Галицького району колишнього найменування схвалено громадянами на місцевому референдумі, підтримано Маринопільською сільською, Галицькою районною та Івано-Франківською обласною радами.
Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування погодився з пропозиціями Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України щодо позитивного вирішення цього питання і підтримує клопотання Івано-Франківської обласної ради про відновлення селу Маринопіль Галицького району Івано-Франківської області колишнього найменування – село Маріямпіль.


Создан 16 дек 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником